OFERTA
FIRMOWA

OPIS FIRMY

Pomysł na firmę 4XXL Sp. z o.o. powstała przez lata. Szycie w domowym zaciszu, rozwijanie umiejętności i kreatywności wpłynęło na rozwój pasji Pani Ilony Nowak – teraz Prezesa spółki. Wszystko zaczęło się od pierwszej zaprojektowanej i uszytej kurtki, a teraz posiadamy profesjonalną pracownie z własną bazą materiałów i małym studio fotograficznym. Działamy na terenie Rybnika oraz wysyłkowo.

DLACZEGO MY?

Jakość jaką wprowadziliśmy dla klientów detalicznych z branży modowej chcielibyśmy wprowadzić dla firm i przedsiębiorstw. Nasza oferta przeznaczona jest dla sklepów z artykułami domowymi, hoteli, restauracji i lokali organizujących przyjęcia. Klient w dzisiejszych czasami wymaga nie tylko jakości ale i indywidualnego podejścia. Jesteśmy w stanie sprostać tym wymogom poprzez doradztwo, kreatywność i szybką realizację zlecenia. Mam duży wybór materiałów oraz rewelacyjnych dostawców z ogromny wachlarzem tkanin i kolorów.

Staramy się aby ceny naszych projektów były na wyciągnięcie firm i przedsiębiorstw. Porównywalne są one do cen w sklepach i hurtowniach lub niższe ponieważ nie nakładamy na produkty wysokiej marży.
Oprócz sprzedaży DETALICZNEJ prowadzimy również sprzedaż HURTOWĄ.

podpis_firmowa

KONTAKT

tel. 725 942 424
biuro@4xxl.pl

ADRES SKLEPU STACJONARNEGO

4XXL Non Ptofit Sp. z o.o.
Wiejska 1 , 44-200 Rybnik

ADRES PRACOWNI

4XXL Non Ptofit Sp. z o.o.
Chabrowa 10B , 44-210 Rybnik